Ptaki w ogrodzie

Obraz 391000001
Ogrody do pewnego stopnia przypominają ptakom ich naturalne środowiska. A w związku z tym, że wydają się dość bezpieczne oraz bogate w pokarm, ptaki szukają tam schronienia i pożywienia. Aby cieszyć się odwiedzinami ptaków w ogrodzie, trzeba zapewnić im pożywienie. Warto posadzić w ogrodzie odpowiednie gatunki roślin, które są dla ptaków naturalną stołówką.

Galeria

Obraz 840000001
Obraz 844000001
Obraz 836000001_1
Obraz 1262000001_1
Obraz 1273000001
Obraz 1384000017
Obraz 792000001
Obraz 951000001
ptaki 1960889892000001
Obraz 1287000001
1 kwietnia (53)
1 kwietnia (58)
Obraz 1676000002
Obraz 1712000003
Obraz 1745000004
Obraz 020000002
Obraz 044000005
Obraz 061000001
Obraz 079000007
Obraz 1745000021000008
Obraz 169000247000001
Obraz 169000251000002
Obraz 169000255000003
Obraz 169000295000004
Obraz 169000300000005
Obraz 169000302000006
Obraz 169000322000007
Obraz 169000435000008
Obraz 169000238000001
Obraz 169000289000002
Obraz 169000290000003
Obraz 169000292000005
Obraz 169000308000008
Obraz 169000314000009
Obraz 169000355000001
Obraz 169000367000002
Obraz 169000449000003
Obraz 169000458000004
Obraz 2084837174000002
Obraz 2084837177000003
obraz-047000002
obraz-050000003
obraz-067000001
obraz-052000004
obraz-1000010000001
obraz-1000063000004
obraz-1000074000001
obraz-1000093000006

Komentarze