W oczekiwaniu na wiosnę

nowy0001_1
Za oknem zrobiło się biało i wszystko pokrył śnieżny puch. W pobliżu domostw ludzkich coraz częściej zaczynają gościć ptaki, które doskonale wiedzą gdzie szukać pożywienia. Jest to jeden z wielu powodów, dla których wystawiamy za okna karmniki. Przez kilka miesięcy wypełniamy je ptasimi smakołykami.

Galeria

obraz-1000107000001
obraz-025000002
obraz-040000003
obraz-077000006-kopia
obraz-134000007
obraz-142000008
obraz-160000009
obraz-170000010
obraz-300000015
obraz-307000016
obraz-319000017
obraz-326000018
obraz-336000019
obraz-341000021
obraz-347000022
obraz-352000024
obraz-1000093000004
obraz-1120394564000001
obraz-055000002
obraz-090000003
obraz-094000001
Obraz 1250822409000001_1
Obraz 043000006
Obraz 125000008
Obraz 165000009
Obraz 302000013
Obraz 312000014
Obraz 016000004000001
Obraz 1250822423000010_1

Komentarze